Слоган швейцарської компанії Rado - "Створюючи майбутнє" - виправданий. Адже вона створює годинник із матеріалів, працювати з якими не візьметься жоден інший часовий бренд. Як іронічно, але справедливо стверджує президент компанії Роланд Штроле: "Час змінює все, окрім годинника Rado".

Історія цього підприємства, штаб-квартира якого розташована у швейцарському містечку Ленгно, налічує понад 90 років. На час офіційної реєстрації бренду у 1957 році до цього безіменна компанія Rado працювала у годинниковій індустрії вже 40 років. Вже за п'ять років після заснування її ім'я знали всі. Саме тоді були розроблені перші легендарні моделі DiaStar. Створені з твердих сплавів карбіду вольфраму і титану, вони могли зберігати свій початковий бездоганний вигляд протягом десятиліть навіть при недбалому і агресивному використанні.

Єдиним недоліком подібних «вічних» годинникових корпусів була їхня чимала вага. Тому на початку 1980-х років інженери компанії взялися за пошук компромісу між міцністю та вагою. Нині, як і тридцять років тому, Rado використовує високотехнологічний керамічний матеріал, який уже тривалий час застосовують в аерокосмічній галузі для виготовлення високоміцних термозахисних елементів обшивки шатлів. Щоб створити такий корпус, на фабриці Rado задіяний повний виробничий цикл. Порошок оксиду цирконію або титану карбіду пресується у форми і згодом обпалюється при температурі +1450°C. Щоб надати годиннику особливий, ні з чим не порівнянний глянсовий блиск, корпус надалі проходить стадію тривалого алмазного полірування.

На початку 1990-х інженери компанії Rado сміливо прийняли новий виклик: створити годинник, який за міцністю не поступиться натуральному алмазу. Багато хто вважав це навіжеством, але до 1996 року проблему було вирішено. Rado знову виявилося на піку найсміливіших інновацій. Спочатку Concept 1, а потім Version1 були занесені в книгу рекордів Гіннеса як найтвердіший годинник на Землі. Щоб виготовити цей «докор» могутності природи, майстри Rado використовують спеціальний алмазний порошок, який при температурі +1500 ° C і під впливом немислимого тиску перетворюється надміцний моноліт з поліморфного алмазу. Саме Concept 1 і Version 1 стали прабатьками нинішньої серійної моделі зі штучного нанокристалічного алмазу V10K. Високі технології та використання інноваційних матеріалів прославили Rado, а особливий дизайн зробив цей годинник впізнаваним.

Прості чисті лінії, сучасний зовнішній вигляд і лаконічна стилістика притаманні всім годинникам бренду. Їх завжди можна дізнатися: вони несуть у собі велич науки, невтомну спрагу людського пізнання, відображені в гармонійних, емоційних та ультрамодних формах.

Издания
IMAGE Antoni Norbert Patek
02.05.2023
АНТОНІЙ НОРБЕРТ ПАТЕК (поль. Antoni Norbert Patek, фр. Antoine Norbert de Patek; 14 травня 1811, Пяски - 1... Read More...
IMAGE Константин Юрьевич Чайкин
21.05.2023
Чайкин Константин Юрьевич (23.11.1975), изобретатель и часовой мастер, родился в... Read More...
Hendrik De Wyck
11.06.2024
ХЕНДРИК ДЕ ВИК (Hendrik De Wyck, XIV в.), конструктор первых механических часов. Родился... Read More...
IMAGE Ганс Вильсдорф и его дар предвидения
15.04.2024
Нечасто народжуються люди, про яких можна сказати, що вони йдуть у ногу з часом і... Read More...
IMAGE Эксклюзивное интервью с СЕО BVLGARI Жан-Кристоф Бабеном
17.11.2023
Карантин не повод отказываться от интересных бесед. Нам удалось взять интервью у... Read More...
IMAGE Johann Heinrich Moser
04.06.2024
Йоган Генріх Мозер (нім. Johann Heinrich Moser, 12 грудня 1805 - 23 жовтня 1874).Швейцарський... Read More...
IMAGE Мики Элита (Miki Eleta) не часовщик, но создатель уникальных часов часов
18.07.2023
Народившись у Боснії-Герцоговині 1950 року, Мікі Еліта (Miki Eleta) у семирічному віці... Read More...
IMAGE Gustav Becker
21.06.2023
Густав Беккер (Gustav Becker) народився в Сілезії 2 травня 1819 року.В 1837 Беккер закінчив... Read More...
IMAGE Charles Édouard Guillaume
13.05.2024
ШАРЛЬ ЕДУАРД ГІЛЬОМ (Charles Édouard Guillaume, 1861 - 1938), швейцарський фізик. Народився 15... Read More...
IMAGE Vincent Calabrese
19.06.2024
ВІНСЕНТ КАЛАБРЕЗЕ (Vincent Calabrese) заснував академію разом зі Свеном Андерсеном.... Read More...