Передумовою появи марки Corum стало відкриття Гастоном Різом фабрики в цитаделі годинникової промисловості Ла-Шо-де-Фоне в 1926 року. Тоді його моделі не мали власного бренду, але до 1955 року пан Різ вирішив змінити маркетингову політику свого підприємства і запросив до компанії племінника Рене Боннварта, який успішно працював у престижній компанії Patek Philippe.
Здобувши безцінний досвід, Рене достеменно знав, що саме робить одні моделі бестселером, а інші аутсайдерами. І, звичайно, він хотів створювати годинник під власною торговою маркою. Гастон Різ приділяв основну увагу технічній стороні справи, тоді як Рене Боннварт цілком присвятив себе продукту. Назва марки народилася не одразу. Спершу з'явився фірмовий логотип – перевернутий ключ. Ключ до досконалого часу – La Clef du Temp Parfait. Якимось містичним чином цей символ перетворився на амулет успіху компанії. Ім'я Corum - французька трансформація латинського Quorum (саме так це слово вимовляється французькою мовою).
Нове ім'я звучало коротко і солідно і припало до душі обом компаньйонам. Перші моделі Corum, розроблені Рене Боннварт, з'явилися на ринку в 1956 році. Тоді ж компанія вирішила взяти участь у годинниковій виставці в Базелі, де досягла феноменального успіху. Годинник нової марки був, насамперед, зухвалим, серед них особливо виділялися екзотичні жіночі Chapeau Chinois і Golden Tube, які започаткували новий напрям у годинниковій моді.
Наступний крок було зроблено на BaselWorld-1958, де компанія вперше в історії представила годинник без нумерації. Таким зовнішнім виглядом вони мали лише з волі випадку, а не дизайнера. Тим не менш, відвідувачі виставки прийшли в невимовне захоплення ідеї визначення часу лише за становищем стрілок на циферблаті, а в історії годинного дизайну була відзначена нова віха. Через кілька років світ побачила модель Romulus, на циферблаті якої, як і раніше, не було годинникових міток, вони були винесені на люнет.
У 1970-х роках ця механічна модель стала ультратонкою, отримала кварцову начинку та з'явилася у водонепроникному корпусі. Ще одна модель тих років – Buckingham. Типовий для 1950-х квадратний корпус повторював вигин зап'ястя. До Corum цього ніхто не робив. Воістину світову славу годинникам Corum принесла модель Coin Watch, виготовлена із золотої 20-доларової монети. Найбільшим попитом Coin Watch користувалися в США, де цей годинник став чимось на кшталт символу вічних цінностей, частиною спадщини предків.
У 1977 році в компанії Corum з'явився молодий годинникар Вінсент Калабрезе. Він приніс із собою прототип незвичайного годинникового механізму, всі деталі якого розташовувалися вздовж прямої лінії. Компанія викупила у Калабрезе патент, і в результаті довгої і копіткої роботи на світ народився унікальний годинник Golden Bridge. Прозорий корпус із сапфірового скла відкривав погляду лінійний 30-міліметровий механізм, деталі якого були встановлені на мостах із чистого золота. Розробка цього механізму дозволила фірмі набути статусу мануфактури.
На початку 1990-х Corum випускає сміливу модель Admiral's Cup, що показує час припливів та відливів. Ця модель стала одним із найпопулярніших аксесуарів серед яхтсменів та учасників регат. Переломний 2000 - початок нової ери в літописі Corum. Саме в цей час президентом компанії стає талановитий підприємець та філантроп родом із Брюсселя Северин Вундерман. Його прихід ознаменувався народженням цілого ряду сміливих та концептуальних моделей: Trapeze, Bubble, Horizontal та Sugar Cube.