Основний пілот команди Renault DP World F1 Team вперше виступить на Віртуальному Гран-прі Формули-1, яке відбудеться 24 травня на цифровий копії міської траси Монте-Карло. Його партнером у рамках Віртуального Гран-прі Монако цієї неділі стане Ніколя Прост.
Естебан візьме участь в гонці на своєму власному симуляторі, який встановлять в бутіку L'Atelier Renault на Єлисейських полях. Для свого першого віртуального Гран-прі Формули-1 Естебан вибрав місце, яке було відкрито 110 років тому самим Луї Рено і розташоване в кількох хвилинах пішки від штаб-квартири FIA. З 25 травня флагманський бутік Renault в центрі Парижа відкриється для всіх гостей, так як Франція знімає обмеження в країні після 2 місяців карантину.
Остання гонка Естебана в Монако в 2018 році пройшла успішно: він фінішував шостим і заробив вісім очок. Цієї неділі Естебану допомагатиме його гоночний інженер Марк Слейд, який, маючи за плечима тридцятирічний досвід в спорті, вперше застосує свої знання у віртуальній гонці.
Естебан і Ніколя складуть французький дует пілотів команди Renault вперше з Гран-прі Португалії 1984 року, коли Філіп Стрейффу став партнером Патріка Тамбе тільки на одну гонку.
Ніколя, син чотириразового чемпіона світу Формули 1 Алена Проста, братиме участь у віртуальному Гран-прі зі свого будинку в Женеві і, безсумнівно, буде спиратися на величезний досвід свого батька в Монако. Ален Прост, який в даний час є консультантом Renault Sport Racing, чотири рази перемагав в Монако, в тому числі три роки поспіль - з 1984 по 1986.
Віртуальний Гран-прі Монако відбудеться 24 травня о 20:00 (за київським часом) на цифровий трасі Монте-Карло.
Вперше з 1954 року відоме Гран-прі Монако не відбудеться, більш того, через ситуацію з COVID-19 в світі старт сезону Чемпіонату світу FIA Формули-1 2020 року в цілому знаходиться під сумнівом.
Раніше в травні Renault DP World F1 Team оголосила, що перемовини щодо продовження контракту з діючим пілотом команди Даніелем Ріккардо не мали успіху. Однак, як зазначив Сіріль Абітбуль, керуючий і спортивний директор Renault Sport Racing, амбіції і стратегія Renault DP World F1 Team залишаються незмінними.
Офіційному кіберчемпіонату Формули-1 - F1® Esports Virtual Grand Prix - два роки. Завдяки віртуальній серії фанати можуть продовжувати спостерігати за перегонами Формули-1 за участю діючих пілотів, незважаючи на ситуацію з COVID-19, яка вплинула на календар реальних етапів Чемпіонату цього сезону. Віртуальні гонки проходять замість кожного перенесеного реального гран-прі. Якщо траса чергового етапу недоступна в офіційній відеогрі F1 2019 року, гран-прі буде замінено на альтернативне.

За матеріалами з офіційного прес-релізу Renault

:
Издания
IMAGE Феодосий Михайлович Федченко
21.05.2020
ФЕОДОСИЙ МИХАЙЛОВИЧ ФЕДЧЕНКО (16 апреля 1911, село Бобровица, Киевская губерния,... Read More...
IMAGE Abraham-Louis Bréguet
21.05.2020
АБРАХАМ (АВРААМ) ЛУИ БРЕГЕ, (фр. Abraham-Louis Bréguet, 1747 – 1823), французский часовщик... Read More...
IMAGE Эксклюзивное интервью с СЕО BVLGARI Жан-Кристоф Бабеном
22.05.2020
Карантин не повод отказываться от интересных бесед. Нам удалось взять интервью у... Read More...
IMAGE Ruth Belville
21.05.2020
Рут Бельвиль (англ. Ruth Belville, урождённая англ. Elizabeth Ruth Naomi Belville), также известная как... Read More...
IMAGE Ганс Вильсдорф и его дар предвидения
02.06.2020
Нечасто рождаются люди, о которых можно сказать, что они идут в ногу со временем и... Read More...
IMAGE Steven M. Holtzman
21.05.2020
С самых первых шагов в семейном бизнесе – компании Gruen Watch Company (одной из старейших... Read More...
IMAGE Jean-Christophe Babin
21.05.2020
Jean-Christophe Babin - Group CEO - Bvlgari - Geneva Watch Days vs. Basel, plans for 2021 global watch eventThe Geneva Watch Days is a central... Read More...
IMAGE Georg Bartkowiak
21.05.2020
Георг Бартковяк (Georg Bartkowiak, рожился в 1968 году). Его высокие требования к качеству,... Read More...
IMAGE Daniel Roth
21.05.2020
Оценить то, насколько Даниэль Рот был поглощён страстью к часовому делу, можно из... Read More...
IMAGE Константин Юрьевич Чайкин
21.05.2020
Чайкин Константин Юрьевич (23.11.1975), изобретатель и часовой мастер, родился в... Read More...