Сьогодні Група Renault, Nissan Motor Co., Ltd. і Mitsubishi Motors Corporation, члени одного з про-відних світових авто-мобільних альянсів, оголосили про низку ініціатив в рамках нової моделі ділового спів-робітництва, поклика-ної підвищити конку-рентоспроможність і прибу-тковість трьох партне-рів.
Компанії-учасники пла-нують розвивати ная-вні синергії, в тому числі в сфері спільних закупівель, користую-чись своїми лідерськи-ми позиціями і геогра-фічними перевагами для підтримки ділово-го розвитку партнерів.
«Альянс - це унікальне для автомобільного світу стратегічне та операційне об'єднання, яке дає нам серйозні переваги на тлі постійних змін в нашій галузі, - сказав Жан-Домінік Сенар, голова операційного ради Альянсу і Renault. - Нова ділова модель дозволить Альянсу максимально ефективно використовувати наявні активи і можливості кожної компанії, спираючись на їх внутрішню культуру і традиції. Три учасники Альянсу будуть розвиватися у всіх автомобільних сегментах і супутніх технологіях, в усіх регіонах, на користь кожного клієнта, а також продовжать підвищувати свою конкурентоспроможність, стійку прибутковість і рівень соціальної і екологічної відповідальності».
Керівництво трьох компаній затвердило принципи стратегії «еталон-аналог» в сфері розробки автомобілів, яка передбачає спільне вирішення наступних завдань:
•    подальший розвиток стратегії стандартизації альянсу, починаючи з платформ і закінчуючи кузовами;
•  концентрація зусиль на одному «батьківському» (еталонному) автомобілі та автомобілі-аналогах в кожному продуктовому сегменті, які розробляються компанією-лідером за підтримки команд-послідовників;
•  максимально конкурентне виробництво автомобіля-еталона і аналогів у кожного бренду, включаючи при необхідності об'єднання виробництва;
•   продовження спільного використання продуктів в сегменті легких комерційних автомобілів, де схема «еталон-аналог» вже застосовується.
Очікується, що завдяки стратегії «еталон-аналог» інвестиції в розробку нових моделей автомобілів, що повністю відповідають такій схемі, вдасться скоротити майже на 40%. Ці переваги доповнюють вже сформовані синергії.
Альянс також затвердив використання позначення «еталонний регіон» для окремих частин світу. Кожна компанія зосередиться на своїх ключових регіонах і стане одним з лідерів за конкурентоспроможністю, а також зразком для наслідування для інших партнерів.
В рамках цієї системи Nissan стає лідером в таких «еталонних регіонах», як Китай, Північна Америка і Японія, Renault - в Європі, Південній Америці та Північній Африці, Mitsubishi Motors - в країнах АСЕАН та Океанії.
Наявність еталонної компанії в кожному регіоні допоможе збільшити обсяг спільного користування, максимально розділити фіксовані витрати між партнерами і ефективно використовувати активи кожного учасника.
Оновлення продуктових лінійок членів Альянсу буде проходити в рамках стратегії «еталон-аналог», а виробництво еталонного автомобіля та аналогів буде організовано максимально конкурентоспроможними чином. Отже:
•    оновлення лінійки в сегменті C-SUV після 2025 року очолить Nissan, а Renault здійснить прийдешнє оновлення в європейському сегменті B-SUV;
•    в Латинській Америці відбудеться оптимізація в B-сегменті, і з чотирьох платформ залишиться тільки одна для продуктів як Renault, так і Nissan. Вона буде випускатися в Куритибі та Ресенді в Бразилії з метою максимального завантаження наявних потужностей.
•    в Південно-Східній Азії та Японії учасники Альянсу працюватимуть за тією ж схемою над окремими проектами, такими як співпраця в сегменті надкомпактних автомобілів (кей-карів) між Nissan і Mitsubishi Motors.
Отже, до 2025 року майже 45% моделей Альянсу розроблятимуться та випускатимуться за схемою «еталон-аналог».
У тому, що стосується ефективності технологічного розвитку, партнери по Альянсу продовжать користуватися наявними активами і спільно інвестувати в нові платформи, силові установки і технології. Таке спільне використання вже досвідчило свою ефективність в розробці силових установок і платформ і допомогло успішно вивести на ринок платформу CMF-B для Renault Clio і Nissan Juke, а також платформу кей-кара для Nissan Dayz і Mitsubishi eK Wagon. У найближчому майбутньому очікується поява платформ CMF-C / D і CMF-EV.
Схема «еталон-аналог» з платформ і силових установок пошириться на всі ключові технології, при цьому буде використовуватися наступний розподіл відповідальності:
•    автономне водіння: Nissan;
•    технології підключених автомобілів: Renault вестиме розробку платформи на базі Android і буде куратором діяльності Nissan в Китаї;
•    Е-body, базова система електронно-електричної архітектури: Renault;
•    електрифікована силова установка (ePT): ePT для CMF-A / B - Renault; ePT для CMF-EV - Nissan.

:
Издания
IMAGE Steven M. Holtzman
21.05.2020
С самых первых шагов в семейном бизнесе – компании Gruen Watch Company (одной из старейших... Read More...
IMAGE Феодосий Михайлович Федченко
21.05.2020
ФЕОДОСИЙ МИХАЙЛОВИЧ ФЕДЧЕНКО (16 апреля 1911, село Бобровица, Киевская губерния,... Read More...
IMAGE Gustav Becker
22.06.2020
Густав Беккер (Gustav Becker) родился в Силезии 2 мая в 1819 году. В 1837 году Беккер окончил... Read More...
IMAGE Jean-Christophe Babin
21.05.2020
Jean-Christophe Babin - Group CEO - Bvlgari - Geneva Watch Days vs. Basel, plans for 2021 global watch eventThe Geneva Watch Days is a central... Read More...
IMAGE Abraham-Louis Perrelet
21.05.2020
АБРАХАМ-ЛУИ ПЕРЛЕ (Abraham-LouisPerrelet, 1729 – 1826). Родился 9-го января 1729 года в крохотном... Read More...
IMAGE Georg Bartkowiak
21.05.2020
Георг Бартковяк (Georg Bartkowiak, рожился в 1968 году). Его высокие требования к качеству,... Read More...
IMAGE Abraham-Louis Bréguet
21.05.2020
АБРАХАМ (АВРААМ) ЛУИ БРЕГЕ, (фр. Abraham-Louis Bréguet, 1747 – 1823), французский часовщик... Read More...
IMAGE Ганс Вильсдорф и его дар предвидения
02.06.2020
Нечасто рождаются люди, о которых можно сказать, что они идут в ногу со временем и... Read More...
IMAGE Charles Édouard Guillaume
21.05.2020
ШАРЛЬ ЭДУАРД ГИЛЬОМ (Charles ÉdouardGuillaume, 1861 – 1938), швейцарский физик. Родился 15 февраля... Read More...
IMAGE MICHEL PARMIGIANI
21.05.2020
2 декабря 1950 года В швейцарском городе Куве (Couvet), расположенном в долине Валь де... Read More...