Бренд Rado відомий своїм авангардним підходом до дизайну та матеріалів, але це не заважає швейцарській годинниковій компанії черпати натхнення з природи. Новаторський бренд додав до своєї витонченої колекції True Thinline нову гламурну модель годинника, на створення якої його надихнули сади.

Ці яскраві зелені годинники з унікальними і органічними деталями з'явилися слідом за успішною колекцією True Thinline з високотехнологічної кераміки в чотирьох кольорах, представленою в минулому році. Циферблат в колір корпусу виготовлений із зеленого перламутру з витонченим візерунком структури листка, віддрукованим із зворотного боку. Золотисті металізовані покажчики нанесені на сапфірове скло, створюючи ефект, ніби вони ширяють над циферблатом. Виконані в глянцевій зеленій кераміці, ці наручні годинники в яскравій тематиці природи привертають увагу і створюють настрій.

У міру того як суспільство все більше занурюється в цифровий і механічний світ, люди повертаються назад до природи, як до джерела натхнення і краси. Цей тренд привів Rado до креативної співпраці з Grandi Giardini Italiani: ця організація підтримує одне з найважливіших поєднань дизайну і природи — багату спадщину чудових італійських садів, яка лягла в основу дизайну нових годинників True Thinline.

«Земля і сили природи дають нам ідеї для переосмислення свого майбутнього завдяки істинному розумінню, що все має значення», — зазначає відомий тренд-аналітик Лі Еделькорт. Завдяки соковитим елементам і органічному зовнішньому вигляду нові годинники Rado True Thinline прекрасно передають цей естетичний момент.

На додаток до мінімалістичної форми і корпусу товщиною всього 4,9 мм ці зелені годинники мають ту ж красу і функціональність, що й інші наручні годинники Rado з високотехнологічної кераміки. Крім легкості та гіпоалергенності, високотехнологічна кераміка також відома завдяки своїй дивовижній стійкості до подряпин, що робить натхненні природою годинники True Thinline ідеальним аксесуаром для покоління, яке цінує свій власний стиль.

 

Издания
IMAGE Gustav Becker
21.06.2023
Густав Беккер (Gustav Becker) народився в Сілезії 2 травня 1819 року.В 1837 Беккер закінчив... Read More...
IMAGE Abraham-Louis Perrelet
09.05.2023
АБРАХАМ-ЛУЇ ПЕРЛЕ (Abraham-Louis Perrelet, 1729 - 1826). Народився 9 січня 1729 року в крихітному... Read More...
Hendrik De Wyck
11.06.2024
ХЕНДРИК ДЕ ВИК (Hendrik De Wyck, XIV в.), конструктор первых механических часов. Родился... Read More...
IMAGE Edmund Beckett Denison Grimthorpe
20.06.2023
ЕДМУНД ДЕНІСОН ГРІМТОРП, (Edmund Beckett Denison Grimthorpe, 12.05.1816–12.04.1905), англійський юрист,... Read More...
IMAGE Vincent Calabrese
19.06.2024
ВІНСЕНТ КАЛАБРЕЗЕ (Vincent Calabrese) заснував академію разом зі Свеном Андерсеном.... Read More...
IMAGE Константин Юрьевич Чайкин
21.05.2023
Чайкін Костянтин Юрійович (23.11.1975), винахідник і годинниковий майстер. З 2003 року... Read More...
IMAGE Управляющим директором часового подразделения Montblanc стал Лоран Лекамп
08.03.2024
Будинок Montblanc призначив Лорана Лекампа керуючим директором вартового підрозділу... Read More...
IMAGE Мики Элита (Miki Eleta) не часовщик, но создатель уникальных часов часов
18.07.2023
Народившись у Боснії-Герцоговині 1950 року, Мікі Еліта (Miki Eleta) у семирічному віці... Read More...
IMAGE Abraham-Louis Bréguet
01.05.2024
АБРАХАМ (АВРААМ) ЛУЇ БРЕГЕ, (фр. Abraham-Louis Bréguet, 10.01.1747 – 17.09.1823), французький... Read More...
IMAGE ТОМАС РУССЕЛЬ
10.07.2023
Властиві Томасу Русселеві необмежена фантазія і творчий підхід, а також... Read More...