Властиві Томасу Русселеві необмежена фантазія і творчий підхід, а також прагнення уникати второваних шляхів зблизили його з Рішаром Міллем, який у 2001 році заснував однойменний Будинок з метою перевернути усталені уявлення про годинникове мистецтво, ґрунтуючись на унікальній майстерності та унікальній майстерності. «Безкомпромісні стандарти та винахідливість Рішара Мілля перегукуються з ретельністю та фантазією, необхідними при роботі над оркестровою музикою, – пояснює Томас Руссель. – Крім цього, нас об'єднує прагнення ділитися своїм пристрасним захопленням, а також безперервний пошук нових творчих рішень». Твердження безкомпромісно сучасних форм мистецтва, вільного від умовностей, природно зблизило Томаса Русселя і Рішара Мілля. Їх поєднує загальна любов до сучасного мистецтва та до творчих професій, що передбачають винахідливість, нерозривно пов'язану з високою точністю.
Входження Томаса Русселя в сім'ю Richard Mille відповідає політиці залучення часового бренду у світ сучасного мистецтва, результатом якої, зокрема, стали придбання видавництва Éditions Cercle d'Art, заснованого за сприяння Пабло Пікассо, партнерство з паризьким музеєм Токійський палац та Frieze – організатор ярмарок сучасного мистецтва. Томас Руссель носить годинник RM 67-01 Automatic Extra Flat
Про Томаса Руссела (Thomas Roussel, 21 січня 1979)
Томас Руссель почав розуміти ноти та писати музику у віці трьох років, ще до того, як він навчився читати. Чи міг він тоді припустити, що у нього попереду насичена творча кар'єра, в якій буде місце і класичній музиці, і електронній, і що йому доведеться складати музику для художніх фільмів, а також виступити диригентом на яскравих музичних подіях від Нью-Йорка до Пекіна?
Отримана серйозна музична освіта (уже в п'ять років Руссель почав освоювати фортепіано, в шість скрипку) приготувало йому блискучу кар'єру класичного музиканта. Проте вже юнаком він почав виявляти інтерес і до електронної музики. Після занять з композиції та оркестрування Руссель із захопленням знайомився із творчістю знаменитих сучасних діджеїв. Ще підлітком він зустрівся з учасниками групи Daft Punk та Лораном Гарньє. Так було започатковано довгу історію захопленості та успіху.
Томас продовжив свою музичну освіту в Парижі під керівництвом знаменитого композитора Гійома Коннессона. Паралельно з цим він почав співпрацювати з Джеффом Міллзом, одним із «першопрохідників» у музиці техно. Після закінчення навчання Коннессон влаштував йому завершальний іспит: потрібно було за 12 годин написати твір для симфонічного оркестру, не виходячи з кімнати і не користуючись ніяким музичним інструментом. Руссель блискуче впорався із завданням та отримав привітання від журі. Завдяки великому досвіду він лише за вісім днів зміг вигадати і оркеструвати твір, який під його керівництвом виконали 80 музикантів на березі Сени з нагоди рішення про проведення Олімпійських ігор 2024 року в Парижі. Раніше Томас писав музику для фільмів та з ентузіазмом організовував численні проекти за участю інших музикантів. Незабаром талановитий диригент, композитор та музикант привернув увагу великих марок фешн-індустрії, які почали замовляти музику для своїх показів мод. Від паризького Гран-Пале до столиці Піднебесної – Томас Руссель постійно переосмислює жанр, у якому він працює, та бере участь у все більш оригінальних та видовищних заходах. Під його керівництвом музиканти виступали, вишикувавшись у сувору лінію (у Парижі), утворивши коло (у Гуанчжоу) і навіть підвішеними в повітрі – в рамках вражаючого показу мод на початку цього року.